M.K.Čiurlionį prisimenant

Afiša

2016-01-22 Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje vyko Napalio Trainausko (6 m. m.) mini rečitalis „M. K. Čiurlionį prisimenant“.

Mikalojumi Konstantinu Čiurlioniu susidomėjau seniai, turbūt trečioje klasėje. Pradėjau klausytis Jo kūrinių ir ieškoti, kas man patinka. Po kiek laiko tapau fanu. Pradėjau eiti į pianisto Roko Zubovo koncertus M. K. Čiurlionio Namuose, kur jis skambindavo fortepijonu ir pasakodavo apie didįjį menininką. Vėliau pamačiau filmą „Laiškai Sofijai“, kuris mane paskatino juo dar labiau domėtis. Kartu su fortepijono mokytoja Alva Zagorskaite ir tėveliais lankėmės M. K. Čiurlionio paveikslų galerijoje Kaune. Paveikslai man paliko gilų įspūdį. Buvau ir namelyje Druskininkuose, kur Jis augo ir kūrė. Ir man labai patiko groti jo kūrinius.

6 klasės mokinys Napalys Trainauskas