J. Pakalnio konkursas pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais

2016 03 19_Pakalnio Konk_2016_Bukletas_4-5psl_001_Foto Algirdas Rakauskas_     2016-03-19 Kauno J.Gruodžio konservatorijoje vyko XXIV Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas. Jame dalyvavo keturi mūsų mokyklos mokiniai, grojantys išilginėmis fleitomis. III grupės I vietos laureatu tapo Adomas Mačiuika, mokytojas Algirdas Rakauskas, I grupės II vietos laureatu tapo Joris Jankevičius, mokytoja Daiva Tumėnaitė-Vizgirdienė, II grupės II vietos laureatu tapo Matas Filonovas, mokytojas Algirdas Rakauskas, Simonas Čeika, mokytojas Algirdas Rakauskas, apdovanotas padėkos raštu. Mokiniams akompanavo koncertmeisteriai Robertas Šiurys ir Rimtenis Juozas Šimulynas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Ikonikova

laureato diplomas Mačiuikai laureato diplomas Filonovui