Seminaras „Integruoto meninio ugdymo inovacijos”

seminaro afisaseminaro darbotvarke       Praėjusį savaitgalį Lietuvos edukologijos universitete vyko Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos ir jos partnerių Vievio meno mokyklos,  Lietuvos edukologijos universiteto organizuojamo respublikinio projekto „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ renginiai.

2016-04-01, penktadienį, šalies dailės ir muzikos mokytojus pakvietė teorinis – praktinis seminaras „Integruoto meninio ugdymo inovacijos“. Seminarą rengė  Lietuvos edukologijos universitetas kartu su Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla.  Prasidėjęs dailės salono “Skizze“ kūrybinėse dirbtuvėse, renginys tęsėsi  Lietuvos edukologijos universiteto centriniuose rūmuose. Skirtingas meno rūšis jungiančio seminaro klausytojai buvo supažindinti su kompiuterinės muzikos technologijomis, tradicinės ir netradicinės dailės priemonėmis, muzikos ir dailės ugdymo inovacijomis. Naudingas ir įsimintinas paskaitas ir praktikumus vedė LEU Ugdymo mokslų fakulteto  Dailės katedros asistentė Jurga Sidabrienė,  LEU Ugdymo mokslų fakulteto Šokio ir teatro katedros doc. dr. Dalia Ramutė Karatajienė,  LEU Ugdymo mokslų fakulteto Muzikos katedros doc. dr. Jolanta Abramauskienė ir Vilniaus Prano Mašioto pradinės mokyklos mokytoja Darija Juodzevičienė. Seminaro koordinatoriai LEU Ugdymo mokslų fakulteto Muzikos katedros vedėja doc. dr. Asta Rauduvaitė ir Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė.

Projekto vadovė mokytoja metodininkė Asta Grybienė