Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Atvirų durų diena stojantiems „Noriu būti Ąžuoliuku“

atviru duru diena 2016
      Atvirų durų diena – tai puiki proga būsimiems mokiniams ir jų tėveliams susipažinti su mokyklos veikla, mokinių pasiekimais, jaukia klasių ir mokyklos aplinka. 2016 m. balandžio 30 d. visus atvykusius į Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklą  pasitiko išilginių fleitų ansamblis. Kartu su mokytoju Algirdu Rakausku muzikavo mokiniai Simonas Čeika, Jurgis Šaliamoras, Matas Filonovas, akompanavo Robertas Šiurys, o būsimiems ąžuoliukams pamokėles pravedė choro mokytojos Edita Narmontienė, Daiva Leipuvienė ir Renata Kuncienė.

 

      Džiaugiamės aktyviu dalyvavimu Atvirų durų dienoje „Noriu būti Ąžuoliuku“. Tikimės, kad atsakėme į visus tėvams rūpimus klausimus.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Ikonikova