Muzikinė popietė „Pasitinkant vasarą“

pasitinkant vasarą      2016-05-21 16 val. Stasio Vainiūno namuose įvyko muzikinė popietė „Pasitinkant vasarą“.  Šiltą gegužės šeštadienį jauki salė buvo pilna muzikos gerbėjų. Klausytojai išgirdo Ch. Gounod, F. Chopin, C. Debussy, F. Antonini,  L. Shytte, H. Klassen, A. Ellmenreich, V. Fadeyev, A. Waignein, J. Ibert, B. Dvariono kūrinius. Juos atliko Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokiniai: Rapolas Čereškevičius 7 m. m. (fortepijonas) – mokytoja Izabela Dakinevičiūtė, Justas Stakionis 8 m. m. (saksofonas) – mokytojas Kęstutis Kuncė, Paulius Stanulionis 6 m. m. (fortepijonas) – mokytoja Aušra Šikšnelienė, Daumantas Kazlauskas KMU 2 m. m. (fortepijonas) – mokytoja Rima Podprugina. Atlikėjams sveikinimo žodį tarė Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė, renginio koordinatorė Aušra Šikšnelienė. Koncertą organizavo Izabela Dakinevičiūtė ir Kęstutis Kuncė. Koncerto vedėja aktorė Kotryna Čereškevičiūtė.

Fortepijono mokytoja metodininkė Rima Podprugina

PROGRAMA