Muzikuojančių šeimų festivalis – konkursas „Gaidų pynė 2016 “

2016-05-21  Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra‘“ salėje vyko muzikuojančių šeimų  festivalio-konkurso „Gaidų pynė“  perklausa. Mūsų mokyklos atstovai – broliai Algirdas ir Augustas Poškai, pasivadinę  šeimyniniu duetu „Mudu abudu“, savo pasirodyme muzikavo ne tik virpinant gitarų stygas, bet ir skambindami fortepijonu. Dalyvių pasirodymą stebėjo kompetentinga komisija ir įteikė  padėką už kūrybingą pasirodymą perklausoje bei šeimos muzikavimo tradicijų puoselėjimą. Baigiamasis muzikuojančių šeimų koncertas vyks 2016 m. spalio mėnesį Vilniuje. Festivalį-konkursą „Gaidų pynė“ organizuoja Šv. Kazimiero ordinas.

Broliai kartu muzikuoja nuo 2014 m., yra konkursų ir festivalių laureatai, festivalyje „Muzikuojame šeimoje 2014“ Kauno menininkų namuose buvo pripažinti geriausia vienos kartos muzikuojančia šeimyna. Jų gitaros mokytoja Vaida Benaitienė, fortepijono Liudmila Ikonikova.

Pavaduotoja ugdymui Liudmila Ikonikova

Daugiau apie festivalį-konkursą