Gaidų pynė 2016

2016-10-08  mūsų mokyklos mokiniai Algirdas Leonardas ir Augustas Poškai, respublikinio šeimyninio muzikavimo festivalio – konkurso „Gaidų pynė 2016“ laureatai ( II vieta ir 100 eurų prizas), buvo pakviesti į šv. Kazimiero ordino iškilmes, kurios vyko Lietuvos Nacionalinio muziejaus konferencijų salėje. Šv. Kazimiero ordinas yra šio festivalio-konkurso organizatorius, apie konkursą pranešimą skaitė projekto vadovė Aldona Juodelienė. Broliai pasirodė puikiai – grojo ir gitaromis, ir fortepijonu, sulaukė aplodismentų ir komplimentų.
        Šv. Kazimiero ordino D. Magistras Henrikas Armoška-Eismontas padėkojo ansambliui „Mudu abudu“, mokytojoms Liudmilai Ikonikovai ir Vadotei Benaitienei.

Direktoriaus  pavaduotoja ugdymui Liudmila Ikonikova