Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Rinktinių fortepijonų ir pianinų pristatymas

fortepijonu-pristatymas     2016-11-17 mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė ir fortepijono skyriaus metodinės grupės pirmininkė Vilma Jasudėnaitė turėjo galimybę salone „Organum“ susipažinti su naujais YAMAHA fortepijonais ir pianinais, kuriuos Hamburge išrinko LMTA prof. Jurgis Karnavičius. Mini profesoriaus koncertas šio vakaro svečiams buvo atliekamas vieninteliu Lietuvoje Premium klasės CF serijos koncertiniu fortepijonu, kurio skambėjimas paliko gerą įspūdį.

     Dėkojame salono vadovui Dainiui Sverdiolui, kuris profesionaliai supažindino ne tik su naujausiais instrumentais, bet ir suteikė galimybę iš gamintojų išgirsti apie šių instrumentų ypatumus.

                       
Direktorė Aušra Šikšnelienė