Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Paminėta Pavasario lygiadienio šventė

 

     Lygiadienis – pavasario pradžia. Sveikiname visus šios gražios šventės proga, prisimindami, jog pavasario lygiadienis – Pasaulinė Žemės diena – mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo.

2017-03-24, penktadienį, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salėje gausiai susirinkusiems moksleiviams bei svečiams koncertavo mokyklos instrumentalistai. Jie atliko šiuolaikinių lietuvių kompozitorių kūrinius.

    Koncerte dalyvavo ir edukacinę pamoką klausytojams pravedė Lietuvos geografė, meteorologė, fizinių mokslų daktarė, meteorologijos mokslo populiarintoja Audronė Galvonaitė.

     Klimatologė teigė, kad pastaruoju metu ypač išaugo susidomėjimas klimatu bei jo įtaka žmogui. Svarbiausia šio susidomėjimo priežastis yra klimato pokyčiai, pastebimi ir globaliai, ir kiekvienoje vietovėje. Lektorė palinkėjo visiems pradėti rytą su šypsena ir einant žiūrėti ne į žemę, o į dangų. Ten tiek grožio ir paslapčių!

 

Koncertą–pamoką apžvelgė vyresnioji mokytoja Vilma Jasudėnaitė

 

Daugiau nuotraukų