Festivalis „Mokytojas ir Mokinys“

Gražų saulėtą savaitgalį  į šv. Kotrynos bažnyčią atvyko respublikinio instrumentinių ansamblių festivalio „Mokytojas ir Mokinys“ dalyviai iš Klaipėdos, Ignalinos, Trakų, Šiaulių, Kauno, Elektrėnų, Ukmergės, Utenos, Druskininkų, Panevėžio, Nemenčinės ir Vilniaus.
   Mūsų mokykla jau trečią kartą organizuoja šį festivalį kurio pagrindinis tikslas – propaguoti mokytojų ir mokinių ansamblinio muzikavimo tradicijas.
    Dalyviams gražiausią muzikinį sveikinimą paruošė fortepijoninis trio „Musica Camerata Baltica“, nuskambėjo Boriso Borisovo pjesė „Senasis Vilnius“.
   Festivalio organizatoriai įsteigė  prizus nominacijai „Už muzikinio žanro interpretaciją“ , specialius prizus  įsteigė Nacionalinės premijos laureatas, kamerinės muzikos ansamblio „Musica humana“ meno vadovas, LMTA profesorius Algirdas Vizgirda. Visiems dalyviams įteikti  diplomai ir festivalio suvenyrai.
    Pasirodymus vertino komisija LMTA prof. Eduardas Gabnys, prof. Leonidas Melnikas, smuikininkas Borisas Traubas, Vilniaus „Ąžuoliuko“  muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė  ir mokyklos tarybos pirmininkė Gintarė Stokonytė , renginį vedė Edita Jauniškienė.
   Festivalio uždarymo staigmena – Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos lengvosios muzikos orkestro  ir solistų pasirodymas. Meno vadovas ir dirigentas Kęstutis Plančiūnas paruošė įspūdingą programą.
    Dėkojame  visiems už nuostabias akimirkas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, projekto „Mokytojas ir Mokinys“  vadovė  Liudmila Ikonikova

Daugiau nuotraukų