Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Choro muzikos koncertas

     2017-04-25 berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, jo meno vadovas prof. Vytautas Miškinis, ir Ciuricho berniukų choras iš Šveicarijos, meno vadovas ir dirigentas Alphonsas von Aarburgas, koncertmeisterė Valentina Pfister, kartu pasirodė Lietuvos nacionalinės filharmonijos scenoje.
      Ciuricho berniukų chorą (Zürcher Sängerknaben) 1960 m. įkūrė ir iki šiol jam vadovauja Alphonsas von Aarburgas. „Ąžuoliukas“  yra metais vyresnis. Kolektyve dainuoja daugiau kaip 100 choristų. Choro koncertinės kelionės driekiasi ne tik po Šveicariją – aplankyta Italija, Belgija, Prancūzija, Vokietija, Bulgarija, Vengrija, Austrija, Suomija, Olandija, Portugalija, Rusija, JAV, Kinija. Su kolektyvu yra dirbę tokie žymūs dirigentai kaip Herbertas von Karajanas, Nikolausas Harnoncourt‘as, Charlesas Dutoit, Christophas Eschenbachas, Johnas Eliotas Gardineris, Rogeris Norringtonas, Hiroshi Wakasugi, Ferdinandas Leitneris ir kiti.

 

Algirdo Rakausko nuotrauka