Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Edukacinė pamoka-koncertas

      2017-04-27  Vilniaus darželyje-mokykloje „Dainorėliai“ vyko edukacinė pamoka-koncertas būsimiems pirmokams iš renginių ciklo „Noriu būti Ąžuoliuku“. Gausiais aplodismentais mažieji klausytojai sutiko koncerto dalyvius Dominyką Čiuladą, Lauryną Remeikį, Beną Manstavičių, Rimgaudą Pajedą, Emilį Šukį, Vilių Voverį ir Juozą Aukštikalnį. Jaukioje salėje skambėjo fortepijono, gitaros, saksofono, skersinės ir išilginės fleitos muzika. Jaunuosius Ąžuoliukus ruošė mokytojai Aušra Šikšnelienė, Izabela Dakinevičiūtė, Kęstutis Kuncė, Tadas Jundulas, Asta Grybienė, Dalė Juozapavičiūtė, akompanavo Renata Milašiūtė-Drungilienė.

       Edukacinę pamoką-koncertą organizavo Aušra Šikšnelienė ir Izabela Dakinevičiūtė.

      Darželio-mokyklos „Dainorėliai“ direktorė Liucija Milašauskienė nuoširdžiai padėkojo svečiams už gražų koncertą, o koncerto vedėja Asta Grybienė pasidžiaugė prasmingais partnerystės ir bendradarbiavimo ryšiais, kuriuos jau daugelį metų puoselėja „Ąžuoliuko“ ir „Dainorėlių“ bendruomenės.

 

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė