Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Tarptautinė šeimos diena

     Gegužės 15-oji –Tarptautinė šeimos diena. Tai neseniai minėtos motinos dienos ir artėjančios tėvo dienos junginys. Ji švenčiama nuo 1994 metų, Generalinės Jungtinių Tautų Asamblėjos sprendimu. Šeima yra pirmoji aplinka, kurią vaikas pradeda sąmoningai suvokti. Čia jis auga, bręsta, tampa suaugęs. 

     Lietuvoje ją paminėsime įvairiai: dalyvausime festivaliuose, vyksime į parodas, koncertus ir kitur. Vienas iš tokių renginių vakar įvyko Kauno valstybinėje filharmonijoje. Šv. Kazimiero ordinas organizavo koncertą „Muzikuojame šeimoje“ kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos šeimyninis ansamblis – broliai Augustas ir Algirdas Poškai. Į Kauną atvyko visa Poškų šeima, vaikus visada lydi mama ir tėtis. Koncerte dalyvavo ir profesionalai, tai Beinarių ir Makštučių šeimų ansambliai. Po koncerto šv. Kazimiero ordino D. Magistras – Henrikas Armoška-Eismontas padovanojo albumą „Žalgirio mūšis – tautos mūšis“ ir nusifotografavo su Poškų šeima. Broliai yra muzikuojančių šeimų festivalio „Gaidų pynė 2016“ laureatai, ruošiasi ir 2017 metais pasirodyti šiame festivalyje, jų mokytoja Vaidotė Benaitienė.

 

 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liudmila Ikonikova

 

Koncerto įrašas