Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Koncertas tėvams „Linkėjimai vasarai“

          2017 m gegužės 30 d. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje vyko mokytojos Astos Grybienės fortepijono klasės mokinių koncertas „Linkėjimai vasarai“. Koncerte dalyvavo Benas Vakaris Galkis, Justinas Stonkus (1 m. m.), Rimgaudas Pajeda (2 m. m.), Radvilas Kuncas, Augustas Puteikis (4 m. m.), Titas Gedvilas, Mindaugas Jonas Strauka (6 m. m.), Faustas Semėnas (7 m. m.), Ignas Miškinis, Danielius Radis, Martynas Strazdas (8 m. m.) ir Vilius Darius Praninskas (KMU 2 m. m.). Tėvams skirtoje šventėje skambėjo įvairaus žanro ir stiliaus fortepijoninė muzika. Puikiai derėjo ir jauniausių atlikėjų skambinamos nesudėtingos pjesės, ir vyresnių pianistų interpretuojami pasaulinio garso kompozitorių kūriniai. Šventę papuošė ir visus maloniai nustebino Tito Gedvilo atliktas koncerto programos numeris mušamaisiais instrumentais.

 

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė

 

Daugiau nuotraukų