Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurso finalinis turas

     Vėlų sekmadienio vakarą Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje baigėsi vieno didžiausių chorinio žanro renginių – Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurso – finalinis turas. Net dvi dienas dėl pagrindinių konkurso prizų varžėsi 38 geriausi Lietuvos chorai.
      I laipsnio II vietos chorų konkurse  vyrų chorų kategorijoje diplomu bei spec. prizu už geriausią privalomo kūrinio K.V. Banaičio „Valio, pjovėjėliai“ atlikimą apdovanotas berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ vyrų choras, meno vadovas  Vytautas Miškinis
Lygių balsų kategorijoje geriausiu vyrų choru pripažintas Vilniaus „Ąžuolų klubo“ vyrų choras, meno vadovas Povilas Gilys.
    Lietuvos suaugusiųjų chorus vertino tarptautinė komisija: kompozitoriai Vaclovas Augustinas, Algirdas Martinaitis, Nijolė Sinkevičiūtė, choro dirigentas Dainius Puišys, kompozitoriai Rihardas Dubra iš Latvijos ir Pawelas Lukaszewskis iš Lenkijos.