Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Chorų šventė

     Jau ne pirmus metus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos jaunučiai dalyvauja respublikiniame mokyklų chorų festivalyje „Chorų šventė“. Šiemet lapkričio 25 d. šiame šventiškame vaikų chorų renginyje nacionalinėje  M. K. Čiurlionio menų mokykloje dalyvavo mūsų trečiokų choras.  Berniukai ne tik patys koncertavo, diriguojant choro mokytojai, akompanuojant Loretai Kuliešiuvienei, dalyvaujant fleitistams – mokytojo Algirdo Rakausko Edvardui Krasuckiui  bei mokytojos Dalės Juozapavičiūtės  Aleksandrui Leonovui,  bet ir  klausėsi, kaip dainuoja jų bendraamžiai iš Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų. Buvo smagu padainuoti ir visiems drauge. Kaip pajuokavo renginio sumanytoja ir organizatorė bei  dirigentė Saulė Kriščiūnaitė: „Tarptautinė spalvoto meduolio diena – lapkričio 25-oji -turi būti pažymėta linksmai!“.

 

3 m .m. choro mokytoja Eglė Čigriejūtė Strolienė

 

 

 

Algirdo Rakausko nuotraukos