Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

II Instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“

     2017-11-25  11.00 val. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salėje įvyko II Instrumentalistų konkursas „Link Parnaso“. Konkurso idėjos autoriai – vyr. mokytoja Vilma Jasudėnaitė ir vyr. mokytojas Kęstutis Kuncė.

     Trejose amžiaus grupėse varžėsi 19 fortepijono bei instrumentinio skyrių moksleivių, kurie atliko baroko epochos kūrinį bei etiudą arba virtuozinę pjesę. Dalyvius vertino Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė, mokytoja metodininkė Živilė Survilaitė bei vyr. mokytojas Kęstutis Kuncė.

  Konkurso uždarymo metu direktorė Aušra Šikšnelienė geriausiems atlikėjams įteikė diplomus bei padėkas mokytojams. Padėkojo konkurso vedėjui 8 m. m. mokiniui Žygimantui Lukšai, taip pat dėkojo tėveliams Skaistei Lapienei, Jurgai Česnienei, Jūratei Kiselienei bei Danutei Užusenienei, kurie parėmė konkursą prizais bei vaišėmis konkursantams.

 

Konkurso organizacinės grupės narė vyr. mokytoja Agnė Enčienė

 

Konkurso nuostatai

Dalyvio anketa

Programa