Koncertas „Skamba muzika dvare“

2017-12-10  14 val. Trakų Vokės dvare vyko Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokytojų ir mokinių koncertas „Skamba muzika dvare“ Trakų Vokės bendruomenei.

Koncerto programa

Sekmadienio popietę muzikos garsai subūrė mokytojus, vaikus bei jų tėvus į Trakų Vokės dvarą. Susikaupimo, šventinio iškilmingumo, o kartu betarpiškumo koncertui suteikė jauki dvaro aplinka. Mėgautis puikia koncertine programa tokioje netradicinėje aplinkoje buvo maloni staigmena.
Koncertavo gausus būrys atlikėjų – nuo mažiausių iki didžiausių Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokinių, jų mokytojų bei sulaukėme svečio – LNOBT solisto Egidijaus Dauskurdžio.
Praleidome puikią popietę, ačiū koncerto sumanytojams, organizatoriams bei mokytojams!

Mokyklos tarybos pirmininkė Gintarė Stokonytė