Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Šventinis koncertas „Dainuoju Lietuvą“ Katedros aikštėje

     Vienos gražiausių dienų metuose – 2018 m. Vasario 16-osios – šventę vainikavo sostinės Katedros aikštėje įvykęs koncertas „Dainuoju Lietuvą“. Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga čia taip pat iškilo ypatingas šimtmečio varpas.
     Šventinis koncertas „Dainuoju Lietuvą“ prasidėjo po visą šalį aidėjusių varpų gausmais. Kelionę pradėjęs mažiausiose šalies kampeliuose, gausmas atkeliavo iki Katedros aikštės. Tik šį kartą varpo dūžiai skambėjo kiek kitaip. Taip, kaip juos girdi elektroninės muzikos kūrėjas Leonas Somovas. Unikalioje scenoje atsidūręs Šimtmečio varpas nukėlė į svarbių šalies įvykių prisiminimus, sujungė širdį jaudinančią praeitį ir įkvepiančią ateitį.
     19.18 val. Katedros aikštėje nuskambėjo berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ atliekama „Lietuva brangi“.

 

 

Aurimo Grybo ir Dariaus Užusenio nuotraukos