Koncertas „Ąžuoliuko“ talentai

Projekto „Ąžuoliuko“ talentai baigiamasis koncertas 2018 05 30

Gegužės 30 d. Šv. Kotrynos bažnyčia sukvietė jaunuosius Ąžuoliukus, jų mokytojus ir visą bendruomenę į prasmingą, jau devintą kartą vykstantį renginį „Ąžuoliuko“ talentai.  Lietuvos valstybės 100 – mečiui skirtame projekte, tradiciškai vykstančiame  kiekvieną pavasarį, džiaugėmės ir  pagerbėme visą puokštę miesto, respublikinių, tarptautinių konkursų bei festivalių nugalėtojų bei visus metus meniniuose projektuose ir kituose renginiuose garsinusių Ąžuoliuko vardą, kolektyvų.

Graži šventė prasidėjo koncertu, kurio metu buvo malonu dar kartą pasidžiaugti geriausiais jaunųjų talentų metų pasiekimais.  Koncertą įrėmino dviejų chorų pasirodymai. Pradžioje nuskambėję dainos, atliekamos trečių mokymosi metų choro (mokytoja E. Čigriejūtė Strolienė, koncertmeisterė L. Kuliešiuvienė), priminė svarbią Lietuvai šventę. O koncertą užbaigusio  berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ kamerinės grupės (mokytojas L. Balandis) atliekamas kūrinys nukėlė į tarptautiniame konkurse iškovotą pergalę. Be jaunųjų choristų  publika maloniai klausėsi viso pluošto instrumentinės muzikos puslapių. Prasmingo renginio klausytojus  sužavėjo projekto svečių „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos absolvento, prestižinio JAV Berklio universiteto studento Viktoro Olechnovičiaus ir pianisto Artūro Daunio tandemas.

Renginį vainikavo iškilminga laureatų ir diplomantų apodovanojimo ceremonija, kurios metu buvo pagerbti ir visi „Ąžuoliuko“chorai garbingai atstovaujantys  įvairiuose projektuose, festivaliuose, svarbiuose valstybės renginiuose. Ypač džiugina berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ kamerinės grupės aukšti įvertinimai ir laimėjimai.

Jaunieji talentai pagerbti balandžio 29 dieną vykusia edukacine išvyka ir koncertu Anykščių koplyčioje, padėkomis ir atminimo leidiniais, kuriuose įamžinti „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos ugdytinių pasiekimai. Daug nuoširdžių ir šiltų sveikinimų, palinkėjimų, padėkų šio jaunatviško kolektyvo berniukams ir jaunuoliams padovanojo „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė, meno vadovas prof. Vytautas Miškinis bei mokyklos tarybos pirmininkė Gintarė Stokonytė.

Po greitai praskriejusio renginio, vedėjos Eglės Čigriejūtės-Strolienės pakviesti tradicinei nuotraukai sugužėjo visi iškilmingos šventės  laureatai, diplomantai ir jų mokytojai.

Asta Grybienė

Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos