Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Mokslo metų atidarymo šventė

 

 

 

       Rugsėjo 1 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje į naujų mokslo metų atidarymą susirinko „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos bendruomenė. Šventę pradėjome kartu su 5 m. m. choristais sugiedodami tautišką giesmę.  Mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė ir Mokyklos tarybos pirmininkė Gintarė Stokonytė pasveikino visus. Penktokų choras dovanojo gražiausias dainas, dirigavo Edita Narmontienė, koncertmeisterė Loreta Kuliešiuvienė, fleita pritarė Dalė Juozapavičiūtė, gitara Vaidotė Benaitienė.

      Ypatingas dėmesys buvo skirtas pirmokams.  Jie buvo kviečiami į sceną – tai lyg pirma choro repeticija  ir susitikimas su choro mokytoja Edita Narmontiene bei instrumentų mokytojais. Vyresni ąžuoliukai Jokūbas Dovidas ir Lukas Eigėlis įteikė dovanėles- natų sąsiuvinius ir pieštukus, o vietoj skambučio išgirdome trimituojant mokytoją Arvydą Barzinską , koncertmeisterė Solveiga Miliūtė. 

      Renginį vedė mokytoja Eglė Čigriejūtė Strolienė, nuotraukos Aurimo Grybo.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Liudmila Ikonikova