Konstitucijos egzamino 2018 nugalėtojų apdovanojimų ceremonija

Spalio 25 dieną ketvirtokų choras kartu su mokytojais Loreta Kuliešiuviene, Egle Čigriejūte Stroliene ir Robertu Budriu dalyvavo labai garbingoje ceremonijoje – Konstitucijos egzamino nugalėtojų apdovanojimuose. Puikioje Laisvės statula ir valstybinėmis vėliavomis papuoštoje salėje berniukai ne tik dainavo, bet ir  stebėjo iškilmingą renginį, kuriame dalyvavo tiek suaugusieji egzamino laureatai, tiek bendraamžiai moksleiviai iš visos Lietuvos. Malonu, kad JE prezidentė Dalia Grybauskaitė sveikinimo kalbos pradžioje pasidžiaugė choro dainavimu ir labai tinkamu šiai progai pasipuošimu – trispalvėmis varlytėmis. Vaikams buvo įdomu apsilankyti ir ne tokiose oficialiose prezidentūros patalpose, o po renginio smagu pasivaišinti labai skaniais „Prezidento rūmų“ saldainiais.

Choro mokytoja Eglė Čigriejūtė Strolienė

Nuotrauka Roberto Dačkaus