Festivalis „Laisvalaikio muzika“

V respublikinis antro instrumento (fortepijono) muzikos festivalis „Laisvalaikio muzika 2018“ ir ekskursija į Vytauto Didžiojo karo muziejų

Lapkričio 15 dieną Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje vyko Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos organizuotas V respublikinis antro instrumento (fortepijono) muzikos festivalis „Laisvalaikio muzika 2018“. Šalia kitų atlikėjų renginyje dalyvavo ir Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos jaunųjų pianistų trio. Antrus metus besimokantys fortepijono paslapčių Mindaugas Stankevičius, Emanuelis Obinna Uba ir Mark Škulov ne tik puikiai pasirodė, bet ir sulaukė gausių klausytojų aplodismentų. Išklausę kitų festivalio dalyvių atliekamų kūrinių, susipažinę su M. K. Čiurlionio paveikslais ir apdovanoti šventės organizatorių atminimo dovanėlėmis, berniukai kartu su savo mokytojomis Asta Grybiene, Loreta Kuliešiuviene, Liudmila Ikonikova ir tėveliais aplankė Vytauto Didžiojo karo muziejų bei kitas įžymias Kauno vietas.

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė

Nuotraukos Arvydo Stankevičiaus