Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Festivalis–akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją”

       Šeštadienį, gruodžio 1 dieną, 17 valandą, Pasvalio švento Jono Krikštytojo bažnyčioje vyko baigiamasis tęstinio festivalio–akcijos „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“ koncertas. Jungtinis berniukų ir jaunuolių choras atliko J.Gudavičiaus, V.Augustino, B.Gorbulskio chorinius opusus bei L.Bernsteino “Čičesterio psalmes”. Šiuo atlikimu paminėjo genialaus amerikiečių kompozitoriaus 100-ąsias gimimo metines. Koncerte dainavo Kauno “Varpelis”, Klaipėdos “Gintarėlis”, Vilniaus “Ąžuoliukas”. Dalyvavo Rimvydas Mitkus (vargonai), Viktorija Smailytė (vargonai), Aldas Danėlius (mušamieji). Solo partijas dainavo diskantai Stanislovas Gabriūnas, Vytautas Grigelevičius, Lukas Velez. Dirigavo chorų meno vadovai Tomas Ambrozaitis, Ksaveras Plančiūnas, Vytautas Miškinis.

 

Meno vadovas Vytautas Miškinis 

 

Nuotrauka Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos