Gerosios patirties sklaida

Vasario 7 d. Elektrėnų savivaldybės Vievio meno mokykloje vyko seminaras tema: „Informacinių technologijų taikymas meno mokyklos pamokose“, į kurį lektoriumi pakvietė solfedžio mokytoją metodininką dr. Robertą Budrį. „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje beveik 10 metų taikomas IKT dėstymo metodas solfedžio pamokose. Mokiniai mokomi kompiuterinio muzikos raštingumo, mokytojai dalinasi patirtimi su muzikos, meno mokyklomis. Seminaro klausytojus mokytojas Robertas supažindino su IT taikymo galimybėmis ir nauju požiūriu į meninį ugdymą, suteikė žinių apie naujas metodines kryptis ir užduočių rengimą ruošiantis pamokai, suteikė praktinių žinių naudojant mokymo programinę įrangą dirbant su mokiniais.

Mūsų mokytojus labai svetingai priėmė Vievio meno mokyklos administracija: direktorius Eugenijus Vedeckas, pavaduotoja ugdymui Adelė Kasputienė ir solfedžio mokytoja Irena Mikaliūkštienė. Ne tik dalyvavome seminare, stebėjome mokytojo Roberto Budrio atvirą solfedžio pamoką su meno mokyklos mokiniais, bet ir apžiūrėjome mokyklos edukacines erdves.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Liudmila Ikonikova

Nuotraukos Algirdo Rakausko ir Liudmilos Ikonikovos