Koncertas-edukacinė pamoka „Muzikos fantazijos“

2019-02-14 Vilniaus specialiajame lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ vyko koncertas, skirtas Vasario 16-ajai. Koncertą organizavo mokytojos Renata Milašiūtė-Drungilienė ir Ekvilija Sutkevičienė, koordinatorė – Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokiniai pakvietė mažuosius klausytojus pasinerti į muzikines fantazijas. Gausiais aplodismentais mažieji klausytojai sutiko koncerto dalyvius Gvidą Strepetką (vokalas), Ąžuolą Dieninį (išilginė fleita), Edvardą Krasuckį (išilginė fleita), Džiugą Šimaitį (klarnetas), Emilį Šukį (gitara), Adomą Vaičiūną (skersinė fleita), Matą Gucevičių (akordeonas), Vincentą Vičiną (saksofonas) ir Herkų Gedmantą (trimitas). Mokinius paruošė mokytojai Ramunė Rimkienė, Algirdas Rakauskas, Rima Zasimovaitė, Daiva Tumėnaitė, Arvydas Barzinskas, Gediminas Pamakštys, Tadas Jundulas ir Kęstutis Kuncė, akompanavo Ekvilija Sutkevičienė ir Renata Milašiūtė – Drungilienė.

Dėkojame Vilniaus lopšelio-darželio „Čiauškutis“ mažiesiems klausytojams už šiltą sutikimą, o Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokiniams už nuoširdų muzikavimą.

Vyr. mokytoja Renata Milašiūtė – Drungilienė

Mokytoja Ekvilija Sutkevičienė