Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Šventinis koncertas, skirtas Lietuvos kariuomenės karių apdovanojimų ceremonijai

       Vilniaus įgulos karininkų ramovėje kovo 8 dieną vyko šventinis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo renginys. Jo metu kariuomenės logistikos kariams ir kitiems šio padalinio darbuotojams buvo teikiami apdovanojimai. Ypatingai jaudinantis momentas – leitenanto laipsnio suteikimas jaunam kariui ir jo priesaika be išlygų tarnauti Tėvynei. Garbingos šventės metu apdovanotiesiems bei renginio svečiams muzikinį sveikinimą  įteikė ir mūsų mokyklos ketvirtokų choras, padainavęs keletą  patriotinių  dainų. Publika  šiltai priėmė koncertą, mokytojoms Eglei ir Loretai dovanojo puikias raudonų rožių puokštes, o berniukams – karine simbolika papuoštų suvenyrų.

Mokytoja metodininkė Eglė Čigriejūtė Strolienė

Nuotraukos Algirdo Rakausko