Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Koncertas „Dainelė Tėvynei“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

       Kovo 9 dieną įvyko koncertas „Dainelė Tėvynei“, minintis 30 metų sukaktį nuo šio kasmetinio patriotinio projekto pradžios 1989 metų  vasario 16 dieną. Šv. Kotrynos bažnyčioje (apšviestoje ne tik rytmetinės saulės, bet ir simbolinės trispalvės šviesos) trečiokų ir ketvirtokų chorai dainavo apie Tėvynės istoriją, gamtą, žmones ir, žinoma, meilę jai – tai mūsų vienintelei. Vaikai nepaprastai nuoširdžiai atliko lietuvių liaudies dainas ir autorinius lietuvių  kompozitorių kūrinius. Šį kartą akompanavo ne tik chorų koncertmeisterės – Svaja Skučienė ir Loreta Kuliešiuvienė, bet ir akordeonų ansamblis, vadovaujamas Laimutės Pakalkienės. Publika audringais plojimais ir gėlių puokštėmis dėkojo chorams ir jų vadovėms Renatai Kuncienei bei Eglei Čigriejūtei Strolienei už muzikinę dovaną,  pasitinkant iškilią Kovo 11-osios šventę. Lukas Eigėlis, smagiai vedęs  koncertą, pakvietė visą „Ąžuoliuko“ bendruomenę dalyvauti ir kituose šventiniuose Nepriklausomybės atkūrimo renginiuose. Po koncerto publika dar ilgokai nesiskirstė, džiugiai dalindamasi patirtais įspūdžiais.

Mokytoja metodininkė Eglė Čigriejūtė Strolienė

Nuotraukos Algirdo Rakausko