X Respublikinis muzikos mokyklų festivalis „Pavasario bliuzas“

Balandžio 2 dieną, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, vyko X respublikinis muzikos mokyklų festivalis „Pavasario bliuzas“. Šventėje skambėjo džiazo ir populiariosios muzikos žanrų kūriniai. Pavasarišką nuotaiką klausytojams dovanojo jaunieji atlikėjai iš Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos, Vilkaviškio muzikos mokyklos, Rūdiškių muzikos mokyklos, Širvintų meno mokyklos, Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“, Vilniaus Karoliniškių  muzikos mokyklos, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, LMTA muzikos mokyklos-studijos. Festivalio klausytojus sužavėjo Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos solistai Martynas Strazdas (mokytoja Asta Grybienė), Jokūbas Dovidas (mokytoja Margarita Bilkienė), bei Herkus Gedmantas (mokytojas Arvydas Barzinskas) ir Lukas Eigėlis (mokytoja Margarita Bilkienė) trimito ir fortepijono duetas.

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė

Nuotraukos Astos Grybienės ir Margaritos Bilkienės