Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Renginių ciklas būsimiems pirmokams „Noriu būti Ąžuoliuku“

      2019-04-12 Vilniaus lopšelyje-darželyje „Gilužis“ įvyko ketvirtasis edukacinis muzikos instrumentų koncertas „Noriu būti Ąžuoliuku“. Mažuosius klausytojus supažindinome su muzikos instrumentais. Projekto „Noriu būti Ąžuoliuku“ dar laukia baigiamieji renginiai: įspūdžių pilna atvirų durų diena ir finalinis koncertas „Instrumentų paradas“ mokytojų namuose.

    Koncertą lopšelyje-darželyje „Gilužis“ organizavo mokytoja Ekvilija Sutkevičienė, koordinavo mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė. Koncerte Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokiniai pristatė savo instrumentus ir pagrojo charakteringus kūrinėlius. Koncerte išgirdome Igną Augevičių, Luką Velez, Vakarį Kudžmą, Simoną Petrauską, Miką Purį, Žygimantą Varkalą, Adomą Vaičiūną, Herkų Gedmantą ir Džiugą Šimaitį. Mokinius koncertui paruošė mokytojai Ekvilija Sutkevičienė, Natalija Ranceva, Algirdas Rakauskas, Gediminas Pamakštys, Kęstutis Kuncė, Arvydas Barzinskas, Regina Miškinienė ir Vaidotė Benaitienė. Akompanavo koncertmeisterė Ekvilija Sutkevičienė.

Ačiū lopšelio-darželio „Gilužis“ klausytojams už šiltą sutikimą.

Mokytoja Ekvilija Sutkevičienė

Nuotrauka Ekvilijos Sutkevičienės