Renginių ciklas būsimiems pirmokams „Noriu būti Ąžuoliuku“

2019-04-18 Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje Mokytojų namų amfiteatre įvyko baigiamasis edukacinis muzikos instrumentų koncertas „Noriu būti Ąžuoliuku“ skirtas Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos 40-mečiui, berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ 60-mečiui. Mažuosius Mažylių choro klausytojus supažindinome su muzikos instrumentais.

Koncertą organizavo mokytojos Regina Miškinienė ir Ekvilija Sutkevičienė, koordinavo mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė. Koncerte Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokiniai pristatė savo instrumentus, pagrojo charakteringus kūrinėlius ir atsakė į visus mažylių klausimus. Koncerte išgirdome Mindaugą Stankevičių, Emanuelį Obinną Ubą, Mark Škulov, Vincentą Vičiną, Joną Ąžuolą Vaitkevičių, Vakarį Kudžmą, Pranciškų Kurauską, Dovydą Gotesman, Joną Savukyną, Robertą Žuchovskį, Jorį Jankevičių, Rapolą Čepaitį ir Džiugą Šimaitį. Mokinius koncertui paruošė mokytojai Ekvilija Sutkevičienė, Daiva Tumėnaitė, Algirdas Rakauskas, Gediminas Pamakštys, Kęstutis Kuncė, Arvydas Barzinskas, Asta Grybienė, Liudmila Ikonikova, Laimutė Pakalkienė, Loreta Kuliešiuvienė, Renata Milašiūtė-Drungilienė, Regina Miškinienė ir Vaidotė Benaitienė. Akompanavo koncertmeisteriai Ekvilija Sutkevičienė, Robertas Šiurys ir Renata Milašiūtė-Drungilienė. Edukacinę – muzikos instrumentų pamoką vedė Edita Jauniškienė.

Mokytoja Ekvilija Sutkevičienė