XIX-asis respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“

Balandžio 19 d. Elektrėnų meno mokykloje, devynioliktą kartą vyko respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“. Elektrėnų meno mokyklos organizuotas renginys sukvietė jaunuosius pianistus iš Alytaus, Ariogalos, Elektrėnų, Gargždų, Garliavos, Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių, Klaipėdos, Kupiškio, Nemenčinės, Pabradės, Panevėžio, Plungės, Utenos, Vievio, Zarasų ir Vilniaus. Tarp 46 įvairios sudėties fortepijoninių ansamblių pasirodė ir Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos trio. Mindaugas Stankevičius, Emanuelis Obinna Uba ir Markas Škulovas ne tik darniai muzikavo, bet ir tapo konkurso diplomantais. Pasidžiaugę  puikiu renginiu, paskanavę organizatorių vaišių, susipažinę su Elektrėnų miestu, kupini šventės ir kelionės įspūdžių, jaunieji Ąžuoliukai kartu su savo mokytojomis Loreta Kuliešiuviene, Liudmila Ikonikova, Asta Grybiene ir tėveliais grįžo į Vilnių.

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė

Nuotraukos Arvydo Stankevičiaus