Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Koncertas šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje

    Prieš kelionę į tarptautinį chorų festivalį  šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje koncertas Vilniaus publikai, dirigentas Linas Balandis.

  Gegužės 1 dieną „Ąžuoliuko“ kamerinis choras išvyksta į tarptautinį berniukų ir jaunuolių chorų festivalį „Lauda Anima“, kuris vyks Baltarusijoje.  Festivalyje dalyvaus apie 1000 dainininkų iš 6 šalių: chorai iš Šveicarijos, Graikijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Programoje koncertas Minsko Dievo Motinos bažnyčioje, prof. Vytauto Miškinio meistriškumo pamokos  I. Solertinskio muzikos koledže Vitebske ir muzikos mokykloje Minske. Gegužės 4 d. Minsko filharmonijoje festivalio baigiamasis koncertas.

    Linkime profesionalaus pasirodymo festivalyje, gražių įspūdžių ir naujų kūrybinių bendradarbiavimų.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Liudmila Ikonikova

Nuotraukos