Berniukų chorų festivalis-akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“

Gegužės 11 dieną Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje, Gargžduose, įvyko XX berniukų chorų festivalis-akcija „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją”.

Į gausų, iš visos Lietuvos atvykusį (dalyvavo 19 kolektyvų), jungtinį berniukų-jaunučių chorą įsiliejo ir mūsų Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos 2 m. m. (vadovė Daiva Leipuvienė) bei 3 m. m. (vadovė Renata Kuncienė) chorai.

Nuostabios, skambios dainos aidėjo bažnyčios skliautais. Šiam jungtiniam berniukų-jaunučių chorui akompanavo „Marabu band” iš Pasvalio.

Ačiū visiems šio festivalio-akcijos organizatoriams, festivalio meno vadovui prof. Vytautui Miškiniui, mūsų mokyklos administracijai,  miesto šeimininkams už koncertinę iškylą ir šitą priėmimą!

Choro mokytoja Renata Kuncienė