Koncertas „Linkėjimai Vasarai“

Gegužės 30 d. į Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salę sugužėjo mokytojos Astos Grybienės fortepijono klasės mokiniai ir jų tėveliai. Koncerte, skirtame šeimai, muzikinius linkėjimus vasarai siuntė: Ignas Bauba, Ignas Čypas, Jonas Miškinis (1 m. m.), Titas Taraitis, Novydas Vilkaitis, Mindaugas Stankevičius (2 m. m.), Bena Vakaris Galkis, Pranas Gustainis (3 m. m.), Rimgaudas Pajeda (4 m. m.), Augustas Puteikis (6 m. m.), Titas Gedvilas (8 m. m.), Ignas Miškinis ir Martynas Strazdas (KMU 2 m. m.). Į mokslo metų pabaigos šventę susirinkę mokinių artimieji klausėsi įvairaus žanro fortepijoninės muzikos nuo baroko iki džiazo. Puikiai koncerte derėjo nesudėtingos pjesės ir pasaulinio garso kompozitorių kūriniai. Visi džiaugėsi, kad tokio pobūdžio renginiuose galima išgirsti ir pamatyti, kaip auga ir tobulėja atlikėjai nuo mažiausių iki vyriausių, sukaupusių didesnę patirtį pianistų.

Visi koncerto svečiai ir dalyviai už įamžintas akimirkas dėkingi mokinio tėveliui Arvydui Stankevičiui.

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė