Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

II tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“

        2019 m. birželio 7–9 dienomis Kauno 1–ojoje muzikos mokykloje vyko II tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“. Jame dalyvavo 256 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos: 103 pianistai, 26 styginių ir 24 pučiamųjų muzikos instrumentų atstovai. Iš viso: 153 solistai. Taip pat 43 įvairių sudėčių ansambliai (103 ansamblistai).

       Konkurse sėkmingai pasirodė ir tapo laureatais mūsų mokyklos mokiniai: I premijos laureatu pianistų-solistų kategorijoje Dominykas Laucius 5 m. m. (mokytoja Vilma Jasudėnaitė), II premijos laureatais kamerinių ansamblių kategorijoje Lukas Eigėlis KMU 2 m. m. (mokytoja Margarita Bilkienė) ir Herkus Gedmantas KMU 1 m. m. (mokytojas Arvydas Barzinskas).

     Jaunuosius talentus vertino pripažinimą pelnę menininkai: komisijos pirmininkas M.K. Čiurlionio proanūkis, pianistas, prof. Rokas Zubovas; fortepijono pedagogė, atlikėja Sabrina Comin (Italija); pianistas Dainius Kepežinskas; klarnetistas, Gardino muzikos ir meno mokyklos direktorius Siarhei Lashchuk (Baltarusija); įvairių tarptautinių konkursų žiuri narys, pučiamųjų muzikos instrumentų atstovas, Naujenes Muzikos mokyklos direktorius Spodris Kačans (Latvija); smuikininkas Sandis Šteinbergs (Latvija); Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos direktorius, saksofonininkas Raimundas Simanavičius ir kt.

Mokytoja Margarita Bilkienė