Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Tarptautinė mokytojų diena

     Brandžius jubiliejus švenčiančio kolektyvo mokytojai spalio 5 dienos popietę lankėsi Paliesiaus dvare. Visų atvykusių į auksinėmis rudens spalvomis pasidabinusį dvarą laukė nuostabus  pasaulinio garso pianisto iš Prancūzijos Jean Marc Luisada koncertas. Pianistas, garsėjantis kaip fortepijono poetas, pasižymintis išskirtine gracija ir netikėtomis interpretacijomis, skambino Fryderyk Chopin, Claude Debussy, Franz Schubert kūrinius. Gausiai susirinkusius klausytojus genialus atlikėjas sužavėjo muzikos spalvų ir vidinio pasaulio magija. Ypatingą koncertą rėmė Prancūzų institutas Lietuvoje.

Švytinčiais veidais ir džiaugsmo kupinomis širdimis „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokytojai vėlyvą vakarą grįžo iš nepamirštamos išvykos.

Šis išskirtinis koncertas buvo nuostabi dovana mokytojams profesinės šventės proga.

 

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė

Nuotraukos Algirdo Rakausko