Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Fanfaros 2017

 

     2017 metų gegužės 31 dieną, Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, kur gražiai atsiskleidė varinių pučiamųjų instrumentų skambesys, įvyko pirmasis ,,Vilniaus Fanfarų‘‘ festivalis. Be organizatoriaus – Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokinių jame dalyvavo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos moksleiviai bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai. LMTA varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis „Brass“ (vadovas doc. Marius Balčytis) pademonstravo technišką ir virtuozišką programą. Ypatingą pasirodymą surengė svečias – Nacionalinio operos ir baleto teatro trombonininkų ansamblis. Jis tarsi vainikavo dalyvių pasirodymus. Vertinimo komisiją sudarė žymūs atlikėjai – LMTA pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros dėstytojai: vedėjas prof. dr. Robertas Beinaris, prof. Adomas Kontautas, docentai Laimonas Masevičius ir Egidijus Stanelis. Po atlikėjų pasirodymo vertinimo komisijos nariai įteikė visiems dalyviams atminimo dovanas, o geriausiai pasirodę atlikėjai buvo apdovanoti specialiais prizais. Padėkos žodžius tarė Vilniaus Ąžuoliuko muzikos mokyklos direktorė Aušra Šikšnelienė ir LMTA pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros vedėjas prof. dr. Robertas Beinaris.

     Projekto autoriai nuoširdžiai dėkoja Vilniaus Ąžuoliuko muzikos mokyklos, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos vadovams, LMTA pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros dėstytojams ir visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo.

 

Projekto vadovas mokytojas metodininkas Arvydas Barzinskas

 

Nuotraukos Aurimo Grybo