Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis ,,Vilniaus fanfaros‘‘

Respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis

,,Vilniaus fanfaros‘‘ 

2019-12-07

     Vilniaus Ąžuoliuko muzikos mokykla kartu su Lietuvos muzikos ir teatro akademija ir partneriu Vilniaus Balio Dvariono dešimtmete muzikos mokykla rengia respublikinį festivalį ,,Vilniaus fanfaros‘‘. Projektas populiarina gana retą pučiamųjų instrumentų ansamblinį grojimą variniais pučiamaisiais bei kartu grojančiais mediniais ir mušamaisiais instrumentais. „Vilniaus fanfarose“ mielai dalyvauja ir bendradarbiauja kitos muzikos mokyklos. Taigi vienas iš projekto tikslų ir yra bendravimas, bendradarbiavimas, gerosios patirties sklaida… Mokantis įvaldyti instrumentą, muzikos mokyklose skiriamos individualios instrumento pamokos su koncertmeisteriais. Respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis „Vilniaus fanfaros“ unikalus tuo, kad jame gali atsiskleisti atlikėjų išmonė bei meistriškumas, grojant įvairios sudėties pučiamųjų bei mušamųjų instrumentų ansambliuose. 2017 m. festivalis vyko Šv. Kotrynos bažnyčioje, o šiais mokslo metais jis persikels į LMTA salės erdvę.

Projekto vadovas mokytojas metodininkas Arvydas Barzinskas

Afiša

Festivalio nuostatai

Dalyvio anketa

Festivalio nuotraukos


„Vilniaus fanfaros“ 2017