Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

Jaunųjų koncertmeisterių konkursas „Akompanuoti smagu“

Jaunųjų koncertmeisterių konkursas

„Akompanuoti smagu“

Skirtas

berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas“ 60-mečiui,

Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos 40-mečiui

 

 

     Vilniaus Ąžuoliuko muzikos mokykla pirmą kartą rengia Jaunųjų koncertmeisterių konkursą „Akompanuoti smagu“. Projekto tikslai-skatinti atlikėjų ansambliškumo įgūdžius, inicijuoti fortepijono ir instrumentinio skyrių kūrybinį bendradarbiavimą, atkreipiant dėmesį į koncertmeisterių svarbą.

   Konkursas vyks 2020 m. vasario 28 d. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salėje (Gedimino pr. 15A, Vilnius). Konkurse kviečiami dalyvauti Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos fortepijono skyriaus mokiniai ir jų iliustratoriai (Vilniaus „Ąžuoliuko“ ir kitų muzikos mokyklų instrumentinių skyrių mokiniai ir mokytojai). 

Projekto vadovė Renata Milašiūtė-Drungilienė

Afiša

Nuostatai

Dalyvio anketa

B grupės kūrinys

C grupės kūriniai

Konkurso nuotraukos

 

    2020 m. vasario 28 d. „Ąžuoliuko “ muzikos mokyklos salėje įvyko I-asis  jaunųjų koncertmeisterių konkursas „Akompanuoti smagu“, skirtas mokyklos 40-mečiui ir berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas “ 60-mečiui. Konkurse varžėsi  10  mokyklos mokinių-koncertmeisterių, kuriems mielai talkino solistai instrumentalistai.  Maloniai nustebino nuoširdus  ansamblių muzikavimas, gebėjimas klausytis draugo grojimo ir nepasimesti nenumatytoje situacijoje. Vyresniosios grupės  mokiniai išbandė jėgas pirmą kartą grodami privalomą kūrinį su atidarymo metu pristatyta iliustratore mokytoja Daiva Tumėnaite-Vizgirdiene.

     Konkurso pradžioje nuskambėjo  mokytojų Daivos Tumėnaitės-Vizgirdienės ir konkurso vedėjos Renatos Milašiūtės-Drungilienės muzikinis sveikinimas  gausiai susirinkusiems klausytojams.  Koncertmeisterių pasirodymus vertino  koncertmeisterė ekspertė Loreta Kuliešiuvienė ir vyresnysis koncertmeisteris Robertas Šiurys. Konkurso dalyviai ir mokytojai buvo apdovanoti diplomais,  padėkos raštais bei dovanėlėmis.  Apdovanojimų metu  virtuozišką A. Chailleux kūrinį „Andante et allegro“ atliko svečių iš Rudaminos meno mokyklos ansamblis-Daumantas Markovskis ir Dominyka Petruškaitė (mokytojai K. Kuncė ir J. Grabštunovičienė). Projekto „Akompanuoti smagu“ vadovės Ekvilija Sutkevičienė ir Renata Milašiūtė-Drungilienė džiaugėsi įvykusiu renginiu ir   klausytojų šypsenomis.

 

Vyr. mokytoja, vyr. koncertmeisterė Renata  Milašiūtė-Drungilienė