Koncertas „Papa Jazz 2020“

Vasario 12 d. nuostabioje Trakų meno mokyklos Didžiojoje salėje vyko Lietuvos kultūros sostinės TRAKAI 2020 renginių programos tarpmokyklinis koncertas „Papa Jazz 2020“.

Renginį organizavo Grigiškių meno mokykla ir Trakų meno mokykla.

Pirmoje koncerto dalyje tarp džiazą pamėgusių mokinių puikiai pasirodė ir mūsų mokyklos trio: Filipas Pavlovas, saksofonas (2 KMU), Žygimantas Varkala, saksofonas (6 kl.) ir Jokūbas Dovidas, fortepijonas (2 KMU).

Visus pavergė ne tik šilta renginio atmosfera ir šmaikšti vedančioji, bet ir antroje dalyje džiazavę J.Tallat Kelpšos konservatorijos mokiniai bei kviestiniai svečiai. Tai intuityvią muziką grojantys džiazo muzikos trio „Tiesulas“ bei tarptautiniuose džiazo festivaliuose dalyvaujantis pianistas Dmitrij Golovanov duete su stilingąja dainininke, retro grupės „The Dities“ nare, vokaliste Veronika Čičinskaite-Golovanova.

Mokytoja metodininkė Margarita Marija Bilkienė

Oleg Pavlov nuotraukos