Jaunųjų koncertmeisterių konkursas „Akompanuoti smagu“

2020 m. vasario 28 d. „Ąžuoliuko ” muzikos mokyklos salėje įvyko I-asis  jaunųjų koncertmeisterių konkursas „Akompanuoti smagu”, skirtas mokyklos 40-mečiui ir berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas ” 60-mečiui. Konkurse varžėsi  10  mokyklos mokinių-koncertmeisterių, kuriems mielai talkino solistai instrumentalistai.  Maloniai nustebino nuoširdus  ansamblių muzikavimas, gebėjimas klausytis draugo grojimo ir nepasimesti nenumatytoje situacijoje. Vyresniosios grupės  mokiniai išbandė jėgas pirmą kartą grodami privalomą kūrinį su atidarymo metu pristatyta iliustratore mokytoja Daiva Tumėnaite-Vizgirdiene.

Konkurso pradžioje nuskambėjo  mokytojų Daivos Tumėnaitės-Vizgirdienės ir konkurso vedėjos Renatos Milašiūtės-Drungilienės muzikinis sveikinimas  gausiai susirinkusiems klausytojams.  Koncertmeisterių pasirodymus vertino  koncertmeisterė ekspertė Loreta Kuliešiuvienė ir vyresnysis koncertmeisteris Robertas Šiurys. Konkurso dalyviai ir mokytojai buvo apdovanoti diplomais,  padėkos raštais bei dovanėlėmis.  Apdovanojimų metu  virtuozišką A. Chailleux kūrinį „Andante et allegro” atliko svečių iš Rudaminos meno mokyklos ansamblis-Daumantas Markovskis ir Dominyka Petruškaitė (mokytojai K. Kuncė ir J. Grabštunovičienė). Projekto „Akompanuoti smagu” vadovės Ekvilija Sutkevičienė ir Renata Milašiūtė-Drungilienė džiaugėsi įvykusiu renginiu ir   klausytojų šypsenomis.

Vyr. mokytoja, vyr. koncertmeisterė Renata  Milašiūtė-Drungilienė

Algirdo Rakausko nuotraukos