Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

TĖVAMS

Mokyklos nuotolinio mokymo organizavimo ir įgyvendinimo tvarkos aprašas

Konsultacinės grupės kontaktai

Ugdymas nuotoliniu būdu PPT medžiaga

Informacija bus teikiama elektroniniu paštu, per elektroninį dienyną VERITUS ir mokyklos svetainėje.

Instrukcija: kaip naudotis Zoom programa

Mokinių aplinkoje praplėstas pamokos info langas, atvaizduojamas visas pamokos temos ir užduočių laukeliuose surašytas tekstas, galima parsisiųsti ištaisytus namų darbus. Keletas mažesnių atnaujinimų ir pataisymų.

Apie pakeitimus galite vaizdžiai susipažinti čia:

http://naujamokykla.lt/ndm1

 

Mieli Tėveliai,
Jei prieš prasidedant moksleivių atostogoms mokykloje palikote instrumentą ir norėtumėte pasiimti, prašome kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ūkio reikalams Aurimą Grybą ir suderinti instrumento atsiėmimo laiką.