Facebook Youtube Tinklapio medis Neįgaliems En Lt

IX respublikinio jaunųjų atlikėjų ir dailininkų projekto „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalyvių piešinių virtuali paroda

 

Kviečiame aplankyti virtualią IX respublikinio jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalio-konkurso „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalyvių piešinių parodą ir pasidžiaugti jaunųjų menininkų vidinio pasaulio grožiu, kūrybiškumu, fantazijos laisve bei menine raiška.

Parodą parengė Vievio meno mokyklos mokytojas metodininkas Augenis Kasputis, mokytoja ekspertė Adelė Kasputienė, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokytoja metodininkė Asta Grybienė.

Piešinių nuotraukos – Augenio Kaspučio.

Parodoje eksponuojami spalvingi  festivalio-konkurso dalyvių piešiniai iš šių mokyklų: Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos, Druskininkų Mikalojaus  Konstantino Čiurlionio meno mokyklos, Gargždų muzikos mokyklos, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos, Marijampolės meno mokyklos, Molėtų menų mokyklos, Raseinių meno mokyklos, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos, Švenčionėlių meno mokyklos, Skuodo meno mokyklos, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos, Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos, Vievio meno mokyklos, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos muzikos studijos „Allegro“, Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“, Muzikos mokyklos „Vaikas ir muzika“, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos ir Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos.

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė

„Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalyvių piešinių virtualios parodos nuoroda:

https://drive.google.com/file/d/1TSqQATih9NjvpyM3JkrgjPL2omw2vL7N/view?usp=sharing