Mokytojų dienos paminėjimas. Koncertas-pasveikinimas: koncertuoja pianistas Kasparas Uinskas

Spalio 5 dieną Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokytojų laukė išskirtinis koncertas, kurį profesinės šventės proga padovanojo vienas talentingiausių Lietuvos pianistų Kasparas Uinskas. Platų repertuarą skambinantis atlikėjas šį kartą pristatė vieną naujausių savo programų, kurioje skambėjo magiškos melodijos iš Ferenco Listo kūrybinio lobyno. Muzikos mokyklos salėje susirinkusius mokytojus charizmatiškasis pianistas žavėjo ne tik aukščiausio lygio virtuoziškumu, bet ir užburiančiu muzikalumu. Tarptautinį pripažinimą pelnęs atlikėjas po įsimintino koncerto pasveikino mokytojus šiltais ir prasmingais žodžiais: „…Mokytojai yra be galo svarbi grandis muzikiniame pasaulyje. Todėl supažindinti vaikus, įvesti į tą pasaulį, labai svarbu. Tas vaikas, kuris susipažins su muzika, pamils ją, nesvarbu, kokia bus jo pagrindinė profesija, jo gyvenimas, bus turtingesnis ir įdomesnis, nes muzikos pasaulis yra nuostabus ir magiškas…“

Mokytoja metodininkė Asta Grybienė