Edukacinė ketvirtokų išvyka į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją

Gruodžio 6 ir 7 dienomis Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos ketvirtos klasės mokiniai pažintiniu tikslu lankėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) Juliaus Juzeliūno erdvinio garso Sferoje. Tai 2014 metais inauguruota LMTA muzikos inovacijų centro (MISC) kūrybinė erdvė, kurioje muzikos kūrinių galima klausytis unikaliu sferiniu formatu. Dvidešimt keturių garso šaltinių kupole plėtojamos naujos muzikos patyrimo galimybės ir teikiamos erdvinio garso sinergijos. Sferoje vyksta inovatyvūs muzikos ir tarpdisciplininio meno renginiai.

Mūsų mokyklos berniukai turėjo galimybę pamatyti, išgirsti ir pajausti tai, ką sukūrė pasaulio garso inžinerijos meistrai ir LMTA studentų kuriamų elektroninės muzikos pavyzdžių.  Dėkojame kolegoms M. Krukauskui ir J. Jarašiui, padėjusiems surengti šią edukaciją.

Choro mokytoja metodininkė Edita Narmontienė

Solfedžio mokytojas metodininkas dr. Robertas Budrys