Skamba Kalėdų varpeliai!

Po metų pertraukos, mažieji „Ąžuoliuko“ dainininkai pagaliau galėjo išeiti į sceną ir padovanoti Kalėdinį koncertą savo tėveliams ir visai „Ąžuoliuko“ bendruomenei! Šį kartą tradicinis koncertų ciklas „Skamba Kalėdų varpeliai“ vyko du sekmadienius – 2021 m. gruodžio 12 ir 19 dienomis ir keliose erdvėse – Trakų Vokės dvare ir, tradiciškai, Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Tiek klausytojai, kurių susirinko labai gausiai, tiek mažieji atlikėjai jautėsi pakylėtai. Daugumai tai buvo pirmas koncertas, todėl patys mažiausieji jaudinosi, matydami gausų klausytojų būrį. Sulaukus didžiulio palaikymo, šypsenų ir aplodismentų, jaudulys pasimiršo. Puikios vaikų emocijos, jaukūs ir šventiški advento sekmadieniai, AČIŪ už tai visiems!

Sveikiname Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos bendruomenę ir visus mūsų draugus artėjančių Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų proga – skamba Kalėdų varpeliai!.

Choro mokytoja  Daiva Leipuvienė