Youtube Tinklapio medis Neįgaliems

X Respublikinis projektas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ 2022 projekto dalyvių dailės darbų parodos atidarymas

     Balandžio 26 dieną 17 val. duris atvėrė projekto „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalyvių piešinių paroda. Vilniaus Dominikonų gatvėje įsikūrusią jaukią Anastazijos ir Antano Tamošaičių galeriją „Židinys“ papuošė spalvingi  festivalio-konkurso laureatų ir diplomantų piešiniai iš Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos, Kėdainių muzikos mokyklos, Kauno Miko Petrausko scenos  menų mokyklos, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos, Skuodo meno mokyklos, Visagino kūrybos ir menų akademijos,  Elektrėnų sav. Vievio meno mokyklos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos muzikos studijos „Allegro“, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos ir Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos. Nuo sienų žvelgė 69 jaunųjų muzikų ir dailininkų įvairia piešimo technika nutapyti darbai. Susižavėję parodos atidarymo svečiai džiaugėsi jaunųjų menininkų kūrybiškumu bei muzikalumu, sklindančiu iš kiekvieno muzikos kūrinio įkvėpto piešinio.

   Jubiliejinės šventės svečius pasveikino Anastazijos ir Antano Tamošaičių galerijos „Židinys“ vedėja Laimutė Lukoševičienė, ilgametė konkurso „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ vertinimo komisijos narė, Justino Vienožinskio dailės mokyklos mokytoja Vida Sevrukienė, Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorė Liudmila Ikonikova, projekto vadovė, mokytoja Asta Grybienė ir mokyklos bendruomenės atstovas bei jaunojo Ąžuoliuko tėtis Arvydas Stankevičius.

     Šiltus ir nuoširdžius sveikinimo žodžius lydėjo Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų atliekami nuoširdūs muzikos garsai. Renginio dalyvius džiugino Algirdo Leonardo Poškaus ir jo mokytojos Vaidotės Benaitienės gitarų duetas bei  Igno Vasilevičiaus, mokytojos Daivos Tumėnaitės-Vizgirdienės ir koncertmeisterės Renatos Milašiūtės-Drungilienės fleitų ansamblis. Švelniai ir nostalgiškai skambėjo  Roko Smetonio ir Mykolo Markevičiaus gitarų solo, kurių atlikimo susikaupęs klausėsi jų mokytojas Tadas Jundulas. 

       Projekto „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalyvių piešiniai parodos lankytojus džiugins iki gegužės 14 dienos.

Nuotraukos

 

Asta Grybienė

Projekto vadovė,

Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokytoja metodininkė