VI respublikinis muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalis „Mokytojas ir Mokinys“

Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla kviečia Lietuvos muzikos (meno) mokyklų instrumentinio muzikavimo mokytojus ir jų mokinius į VI respublikinį instrumentinių ansamblių festivalį „Mokytojas ir Mokinys“. Festivalis vyks 2022 m. spalio 1 d. 11 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius), jis skirtas Tarptautinei mokytojų dienai paminėti.

Koncertas – didelis kūrybinis proveržis muzikanto gyvenime. Muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalio „Mokytojas ir Mokinys“ dalyviams tai neįkainojama patirtis išliekanti visam gyvenimui: muzikavimo džiaugsmas, sustiprėjęs pasitikėjimas,  aplodismentai, šypsenos, nuostabi Šv. Kotrynos bažnyčios atmosfera ir bendra mokytojo ir mokinio kūrybos sklaida. Nuoširdžiai kviečiame mokytojus kartu su savo mokiniais burtis į ansamblius ir, atvykus į rudenėjantį Vilnių, drauge pasimėgauti muzikavimu!

Afiša

Festivalio nuostatai

Dalyvio anketa

Festivalio programa