Youtube Facebook Tinklapio medis Neįgaliems

Respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų ir instrumentininkų konkursas „Link Parnaso“

     Maloniai kviečiame į Respublikinį muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų ir instrumentininkų konkursą „Link Parnaso“. Konkurse dalyvaus 33 jaunieji atlikėjai iš Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos,  Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos, Kėdainių, Ignalinos M. Petrausko, Vilniaus „Ąžuoliuko“, B. Dvariono dešimtmetės ir Karoliniškių muzikos mokyklų,  Zarasų F. Latėno meno mokyklos, Vilniaus J. Tallat-Kelpšos ir Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijų.

     Konkursas vyks Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius). Oficialus atidarymas  – 9.50 val., konkursantų pasirodymų pradžia – 10.00 val., rezultatų paskelbimas ir apdovanojimų ceremonija – 15.30 val. Ceremoniją pradės berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, meno vadovas ir dirigentas Vytautas Miškinis.

        Įėjimas laisvas.

     

Afiša

Programa

Repeticijų tvarkaraštis

Nuostatai