Youtube Tinklapio medis Neįgaliems

Respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų ir instrumentininkų konkursas „Link Parnaso“

     Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius) 2022 lapkričio 27 d. įvyks Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos kartu su partneriais Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija ir Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčia organizuojamas Respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų ir instrumentininkų konkursas „Link Parnaso“. Konkurse planuojantiems dalyvauti moksleiviams ir jų pedagogams  2022 m. lapkričio 12 dieną bus organizuojami baroko ir virtuozinės muzikos interpretavimo meistriškumo kursai. Kursai vyks Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos salėje (Gedimino pr. 15A).

     Kviečiame Lietuvos muzikos ir meno mokyklų mokinius, siekiančius tobulinti muzikos atlikimo gebėjimus ir virtuoziškumą, dalyvauti konkurse – te muzika skamba po įstabiais Šv. Kotrynos bažnyčios skliautais! Paraiškų lauksime iki 2022 m. spalio 27 d.

 

Konkurso nuostatai

Registracija į konkursą

Registraciją į meistriškumo kursus